Jaki VPN wybrać, vpn program, bezpieczny vpn, szybki vpn, serwer vpn cena

Przeciętne gospodarstwo domowe ma kilka komputerów podłączonych do internetu.

Dla użytkowników najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo korzystania z sieci i zapewnienie sobie prywatności w globalnej sieci. W czasach inwigilacji i przeróżnych metod dotarcia do danych użytkowników, bezpieczeństwo  i anonimowość w sieci wysuwają się  na pierwszy plan.

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do prywatności w internecie jest sieć prywatna  VPN, dzięki której można anonimowo przeglądać internet i ominąć cenzurę.  Posiadacz takiej sieci może być pewien, że nawet dostawca internetu nie będzie wiedział, co przegląda użytkownik.

Ochrona prywatnego ruchu przed węszeniem, ingerencją i cenzurą zapewnia bezpieczeństwo tak wrażliwych danych jak: numery kont, dane klientów, hasła, czy firmowych informacji poufnych.

Sieć VPN służy do połączenia się z siecią prywatną znajdującą się w innym miejscu, np.: z miejscem pracy lub do połączenia między dwoma oddalonymi od siebie sieciami lokalnymi oraz między pojedynczym komputerem a odległą siecią lokalną.

Usługa ExpressVPN służy do ukrycia IP i lokalizacji. Umożliwia swobodne korzystanie  z hotspotów Wi-Fi z najwyższą możliwą prędkością i nieograniczonym transferem.

Zablokowane konto na takich mediach społecznościowych jak: Facebook, Twitter, Skype, YouTube i Gmail nie jest problemem dla użytkowników  Express VPN umożliwia on odblokowanie dostępu do tych stron i swobodne korzystanie z nich w różnych miejscach na świecie.

 

Po połączeniu z  Express VPN dostawca internetu widzi tylko zaszyfrowany ruch na serwerze, ale nie może rozszyfrować danych i wyświetlić odwiedzanych przez daną osobę stron. Najprościej rzecz ujmując bez VPN lokalizacja i adres IP, e-maile, przeglądane strony są jawne.

Dzięki zarejestrowaniu się na stronie:

rejestracja

BONUS: Dodamy 30 bezpłatnych dni, ponieważ korzystasz z linku polecającego

 

Bezpieczny serwer Kontrola. Jesteś w 100% wspierany przez naszą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Lokalizacja, adres IP, ważne dane, przeglądane strony stają się niewidoczne nawet dla dostawców internetu!

Silne szyfrowanie VPN chroni  przeglądarkę internetową,  wiadomości e-mail, rozmowy na Skype, bankowość internetową. Szczególne znaczenie dla internautów ma ochrona operacji bankowych dokonywanych przez internet i tajemnica korespondencji.  Dodatkowe zabezpieczenie bankowych kont i wiadomości na poczcie zwiększa poczucie bezpieczeństwa w sieci.

Express VPN szyfruje wszystkie dane, co uniemożliwia odczytanie ich, więc  klient nie musi martwić się o bezpieczeństwo swoich haseł i innych ważnych danych. Ma gwarancję, że dane nie zostaną przechwycone przez hakera. Ochrona prywatności dzięki Express VPN działa w każdym miejscu na świecie.

 

Może z niej korzystać nawet użytkownik , który lubi podróżować.

Naczelną zasadą Express VPN jest to, że prywatność jest fundamentalnym prawem człowieka. Dlatego tez Express VPN nigdy nie ujawnia danych swoich klientów.

W Polsce prawo odnośnie prywatności w internecie bywa tematem przepychanek politycznych i różnorodnych pomysłów na ograniczenie tego prawa pod pretekstem bezpieczeństwa publicznego. Brak stabilnego prawa odnośnie prywatności w sieci jest kolejną ważną przesłanką za zainstalowaniem Express VPN . W razie uchwalenia niekorzystnego dla internauty prawa odnośnie prywatności i tak będzie chroniona jego prywatność.

Rejestracja i dołączenie do użytkowników aplikacji Express VPN są bardzo proste i nie wymagają specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wystarczy zarejestrować się przy pomocy

rejestracja

zainstalować aplikację i nacisnąć “połącz” .

Aplikacja Express VPN działa w następujących systemach: Windows, Mac, iOS, Android, Linux.  Express VPN działa z każdym połączeniem internetowym oraz z sieciami komórkowymi.

Dla osób, które zalogują się z powyższego linku Express VPN przygotowało ofertę specjalną – w pierwszym miesiącu użytkownik ma  100% gwarancję zwrotu wpłaconych pieniędzy, bez zbędnych pytań  i drugi miesiąc otrzymuje za darmo.

 

Oznacza to, że płaci za jeden miesiąc, a korzysta z aplikacji przez dwa miesiące.

 

W czasie okresu próbnego użytkownik może dokładnie przetestować aplikację i sprawdzić, czy odpowiada jego potrzebom. Express VPN oferuje całodobową pomoc techniczną dla  użytkowników przy pomocy e-maila oraz czatu na żywo. Pracownicy przez całą dobę pomagają klientom w konfiguracji i rozwiązywaniu różnorodnych problemów.

Jeżeli użytkownik ma w posiadaniu więcej niż 3 urządzenia z dostępem do internetu, wówczas może wypróbować Express VPN dla bezprzewodowych routerów.  Idea wolności internetu i bezpiecznego korzystania z tego medium komunikacyjnego przyświeca Express VPN od początku istnienia.

Firma wspiera organizacje pożytku publicznego, które działają na rzecz wolności internetu. Express VPN ma swoje serwery w 94 krajach świata. Użytkowników tej aplikacji przybywa każdego dnia. Nowi, zadowoleni użytkownicy to najlepsza rekomendacja aplikacji.

2 przemyślenia nt. „Jaki VPN wybrać, vpn program, bezpieczny vpn, szybki vpn, serwer vpn cena

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *