Jaki VPN wybrać, vpn program, bezpieczny vpn, szybki vpn, serwer vpn cena

Przeciętne gospodarstwo domowe ma kilka komputerów podłączonych do internetu.

Dla użytkowników najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwo korzystania z sieci i zapewnienie sobie prywatności w globalnej sieci. W czasach inwigilacji i przeróżnych metod dotarcia do danych użytkowników, bezpieczeństwo  i anonimowość w sieci wysuwają się  na pierwszy plan.

Idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do prywatności w internecie jest sieć prywatna  VPN, dzięki której można anonimowo przeglądać internet i ominąć cenzurę.  Posiadacz takiej sieci może być pewien, że nawet dostawca internetu nie będzie wiedział, co przegląda użytkownik.

Ochrona prywatnego ruchu przed węszeniem, ingerencją i cenzurą zapewnia bezpieczeństwo tak wrażliwych danych jak: numery kont, dane klientów, hasła, czy firmowych informacji poufnych.

Sieć VPN służy do połączenia się z siecią prywatną znajdującą się w innym miejscu, np.: z miejscem pracy lub do połączenia między dwoma oddalonymi od siebie sieciami lokalnymi oraz między pojedynczym komputerem a odległą siecią lokalną.

Usługa ExpressVPN służy do ukrycia IP i lokalizacji. Umożliwia swobodne korzystanie  z hotspotów Wi-Fi z najwyższą możliwą prędkością i nieograniczonym transferem.

Zablokowane konto na takich mediach społecznościowych jak: Facebook, Twitter, Skype, YouTube i Gmail nie jest problemem dla użytkowników  Express VPN umożliwia on odblokowanie dostępu do tych stron i swobodne korzystanie z nich w różnych miejscach na świecie.

 

Po połączeniu z  Express VPN dostawca internetu widzi tylko zaszyfrowany ruch na serwerze, ale nie może rozszyfrować danych i wyświetlić odwiedzanych przez daną osobę stron. Najprościej rzecz ujmując bez VPN lokalizacja i adres IP, e-maile, przeglądane strony są jawne.

Dzięki zarejestrowaniu się na stronie:

rejestracja

BONUS: Dodamy 30 bezpłatnych dni, ponieważ korzystasz z linku polecającego

 

Bezpieczny serwer Kontrola. Jesteś w 100% wspierany przez naszą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Lokalizacja, adres IP, ważne dane, przeglądane strony stają się niewidoczne nawet dla dostawców internetu!

Silne szyfrowanie VPN chroni  przeglądarkę internetową,  wiadomości e-mail, rozmowy na Skype, bankowość internetową. Szczególne znaczenie dla internautów ma ochrona operacji bankowych dokonywanych przez internet i tajemnica korespondencji.  Dodatkowe zabezpieczenie bankowych kont i wiadomości na poczcie zwiększa poczucie bezpieczeństwa w sieci.

Express VPN szyfruje wszystkie dane, co uniemożliwia odczytanie ich, więc  klient nie musi martwić się o bezpieczeństwo swoich haseł i innych ważnych danych. Ma gwarancję, że dane nie zostaną przechwycone przez hakera. Ochrona prywatności dzięki Express VPN działa w każdym miejscu na świecie.

 

Może z niej korzystać nawet użytkownik , który lubi podróżować.

Naczelną zasadą Express VPN jest to, że prywatność jest fundamentalnym prawem człowieka. Dlatego tez Express VPN nigdy nie ujawnia danych swoich klientów.

W Polsce prawo odnośnie prywatności w internecie bywa tematem przepychanek politycznych i różnorodnych pomysłów na ograniczenie tego prawa pod pretekstem bezpieczeństwa publicznego. Brak stabilnego prawa odnośnie prywatności w sieci jest kolejną ważną przesłanką za zainstalowaniem Express VPN . W razie uchwalenia niekorzystnego dla internauty prawa odnośnie prywatności i tak będzie chroniona jego prywatność.

Rejestracja i dołączenie do użytkowników aplikacji Express VPN są bardzo proste i nie wymagają specjalistycznej wiedzy informatycznej. Wystarczy zarejestrować się przy pomocy

rejestracja

zainstalować aplikację i nacisnąć “połącz” .

Aplikacja Express VPN działa w następujących systemach: Windows, Mac, iOS, Android, Linux.  Express VPN działa z każdym połączeniem internetowym oraz z sieciami komórkowymi.

Dla osób, które zalogują się z powyższego linku Express VPN przygotowało ofertę specjalną – w pierwszym miesiącu użytkownik ma  100% gwarancję zwrotu wpłaconych pieniędzy, bez zbędnych pytań  i drugi miesiąc otrzymuje za darmo.

 

Oznacza to, że płaci za jeden miesiąc, a korzysta z aplikacji przez dwa miesiące.

 

W czasie okresu próbnego użytkownik może dokładnie przetestować aplikację i sprawdzić, czy odpowiada jego potrzebom. Express VPN oferuje całodobową pomoc techniczną dla  użytkowników przy pomocy e-maila oraz czatu na żywo. Pracownicy przez całą dobę pomagają klientom w konfiguracji i rozwiązywaniu różnorodnych problemów.

Jeżeli użytkownik ma w posiadaniu więcej niż 3 urządzenia z dostępem do internetu, wówczas może wypróbować Express VPN dla bezprzewodowych routerów.  Idea wolności internetu i bezpiecznego korzystania z tego medium komunikacyjnego przyświeca Express VPN od początku istnienia.

Firma wspiera organizacje pożytku publicznego, które działają na rzecz wolności internetu. Express VPN ma swoje serwery w 94 krajach świata. Użytkowników tej aplikacji przybywa każdego dnia. Nowi, zadowoleni użytkownicy to najlepsza rekomendacja aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *